.

.

година Нови бебе девојка момче spandex најлон headband деца деца слаби еластичен Не-Означување headwear Bowknot еластична Бенд коса

година Нови бебе девојка момче spandex најлон headband деца деца слаби еластичен Не-Означување headwear Bowknot еластична

DEN 271.00
DEN 288.00
-6 %
Количина на стоки


2016 година Нови бебе девојка момче spandex најлон headband деца деца слаби еластичен Не-Означување headwear Bowknot еластична Бенд коса
Карактеристики : Fashion & секојдневен стил Забелешка : Оваа затворање на големината на информации е само за повикување само. Телото видови, мерење песок одредени дизајни може малку да се разликуваат во големината. Поради квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Headbands
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Бренд Име:
Hongmao
Материјал:
Памук,Најлон,Spandex
Број На Модел На:
14619
R

Тие исто така купуваат со овој производ