.

.

3000mm HIWIN EGR25 линеарна водич железнички од тајван

3000mm HIWIN EGR25 линеарна водич железнички од тајван

DEN 7680.00
Количина на стоки

Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа.така имаме најдобрите превозот цена. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .(разни превозот имаат различно време.E-mail : e-mail од aliexpress 3.
Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог.Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1.Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга.Ако не се итни нашите производи.кога ќе се обрне на aliexpress, ние лошо испратени треба стоки за превозот,тоа треба 1-3 дена,а потоа тие ќе испратени до вас .Како имаме долгорочна соработка на логистика .можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали. 100% Попуст по наредби.EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум. Вашето мислење ќе биде многу greatful.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.

Водич Ширина или Дијаметар:
25
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR25
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ