.

.

BOOMBLOCK 1set Автомобил Нега Чистење Алатки Делови За Мерцедес W204 W210 Benz AMG Bmw E36 E90 E60 Fiat 500 Volvo S80 Додатоци

BOOMBLOCK 1set Автомобил Нега Чистење Алатки Делови За Мерцедес W204 W210 Benz AMG Bmw E36 E90 E60 Fiat 500 Volvo S80 Додатоци

DEN 163.00
DEN 216.96
-25 %
Количина на стоки

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Не боли, да го наслика површината кога се отстрани благи гребење во боја Може да се користи за отстранување на сите видови на тврдоглави прилози како што се катран, лепак и DIY боја боја бојата дефекти и др. Материјал : Slop Восок Пена Димензии : 7cm * 3cm * 1.5 cm Состојки : абразивни материјали, површински активни агент, полнење агент поле на примена : автомобилски бои отстранување страна на блага гребнатини Пакет Содржина : 1 X Абразиви 1 X Сунѓерот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
Налепници
Име На Модел:
W-HHXFJ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
BOOMBLOCK
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
паста
Објектот модел:
автомобил тело соединение
Понатаму:
Нула Боја Грижа,Поправка,Автомобил Тело Соединение
Автомобил модел:
Универзална за Сите Автомобили
R

Тие исто така купуваат со овој производ