.

.

Бесплатен Превозот (100pcs/set) 28mm многоцветни хартија клип хартија игла метален канцелариски клип

Бесплатен Превозот (100pcs/set) 28mm многоцветни хартија клип хартија игла метален канцелариски клип

DEN 614.00
DEN 748.80
-18 %
Количина на стоки


Добредојде
Вашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!
Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлична услуга!
Приказ на повеќе фенси предмети
Ако било други проблеми, се чувствуваат слободни да не контактирате!!! Детали за производот
Материјал : Метал
Големина : 28mm
Пакување : 100 компјутери/set
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 7 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.
Слики за вашиот референца :
Начин На Плаќање
(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Се Враќа & Гаранција
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.
Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.

боја:
Повеќе
Повод:
Партија,Дипломирањето,Св. Патрик,Свадба,Божиќ,Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Назад На Училиште,Роденден
is_customized:
No
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
28mm
Материјал:
Метал
R

Тие исто така купуваат со овој производ