.

.

Производство на Сопствени Советодавни Пролет За Автомобил,Продолжување пролет производство

Производство на Сопствени Советодавни Пролет За Автомобил,Продолжување пролет производство

DEN 5937.60
Количина на стоки


1.Опис На Производот
Карактеристики на Продолжување Пролет За Автомобил :
Разни видови на Продолжување Пролет За Автомобил :
1.Апликации : Шатор,Crutch,апарати за Домаќинство,Осветлување,Автомобилската, медицински уред, електроника,канцелариски материјал, играчка,Види,итн
2.Жица со дијаметар : 0.08 mm-10мм. Кориснички
3.Материјали : усвојување на домашни и увезени swc, sus, swp, лесна челик жица, манган челик жица, фосфор бакарна жица, никел-обложено жица, поцинкувана жица, калај е оближена со бакарна жица, никел-обложено челик жица, не-магнетни не 'рѓосувачки челик жица, отпорни на топлина челик жица, дуплекс нерѓосувачки челик жица(отпорен на корозија и топлина отпорни челик жица), бронза, бакар, фосфор бакар,од не' рѓосувачки челик компресија пролет, beryllium бакар. Легиран челик има 60 Si2 MNA, 60 Si2 CRVA, 55 Cr Si.
4.Површински третман : плоча злато, сребрена, бела, црвено жолта, сина, зелена, виолетова, црна, итн., сол спреј тест повеќе од 100 Х Изглед убава и светла.нерѓосувачки челик компресија пролет
5.Квалитет : добра цврстина и отпор со долг животен век,со ROHS,SGS,Дофат, Бирото,Veritas стандард. 2.Производ Покажува :
Сопствени Советодавни Пролет За Автомобил,Продолжување пролет производство
Други Нерѓосувачки Челик Продолжување На Пролетта :
4.Фабриката Проток :
5.Фабриката Сертификати
6.Плаќање Merthods
7.Finewe е Клиенти :
8.Контакт со нас на :
Следниве детали се бара за цитат : Цртеж или примерок ќе биде многу apprecaited ако може да се porvide. Plz се чувствуваат слободни да контакт со нас, ви благодариме!!

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Стил:
Серпентина
Оптоварување Тип:
компресија
Употреба:
Мебел
Број На Модел На:
ПРЕПРАТЕНА-SP14032
is_customized:
Yes
Жица со дијаметар:
1mm
Должина:
12mm
OD:
10мм
Место на Потекло:
Fujian, Xiamen
Употреба:
Продолжување Пролет За Автомобил
ОЕМ:
Добредојде
Површински Третман:
Никел,Цинк,Црна и бела(Како на клиент барање)
materail:
Нерѓосувачки Челик Продолжување Пролет
R

Тие исто така купуваат со овој производ