.

.

100pcs Цвет Легура Кубни Циркони CZ Накит Одлуки DIY Pendant Хривнија Ѓердан Шарм, 12x9x5mm, Дупка: 1mm

100pcs Цвет Легура Кубни Циркони CZ Накит Одлуки DIY Pendant Хривнија Ѓердан Шарм, 12x9x5mm, Дупка: 1mm

DEN 839.00
DEN 1048.80
-20 %
Количина на стоки


Цвет Легура Шарм, со Кубни Циркони, КС Злато
Големина : за 12mm долго, 9mm широк, 5mm дебелина, дупка : 1mm.
Жешка Тема : >>> ИНФОРМАЦИИ : 1. 1 пакет = 1 влакно во нашата продавница. Ако немате идеи за објектите' точната количина, ве молиме контактирајте со нас слободно. 2. Ако не можете да се најдат предмети на кој сте го купиле пред тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да проверите дали производи се во акции или не. 3. Ако сакате прогласи пониска вредност, ние може да ви помогне да го направите тоа. Ве молиме имајте во предвид колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други. 4. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат. Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја. 5. Ние се нудат "Бесплатни Изразат Испорака" ако купите над $169 (освен накит прикажува & подарок кутии). 6. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате. Ние може да се земе фотографии за производи за потврда пред испраќање.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
pandahall
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
ZIRC-R007-044A-03
Материјал:
Кубен Циркони
Материјал:
Кубен Циркони
Обликот:
Цвет
единица:
100pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ