.

.

Micro Piezo Факел,1300c целзиусови степени џет пламен факел пура бутан гас полесни Професионални Заварување Пиштол Џет Факел,Направени во Јапонија

Micro Piezo Факел,1300c целзиусови степени џет пламен факел пура бутан гас полесни Професионални Заварување Пиштол Џет Факел,Направени

DEN 1014.00
DEN 1127.04
-10 %
Количина на стоки


Техника Параметри
* Состојба : 100% сосема нов
* Големина : 140*87*40mm
* Нето тежина : 205g
* Чување волумен : 16g
* Користење време : 45 мин
* Температура : 1300 целзиусови степени
* Палење : електронски полесни
* Гас : бутан гас, може да се повтори.
* Материјал : пренослив, едноставна операција, сигурносен вентил switch вентил тип.
Пакет Се Вклучени
1 x GT2001 S Piezo Гас Факелот
Нафта беше ослободен пред пратката за тоа е забрането да се испраќаат. така да треба да рефил бутан нафта во полесни пред употреба!!!
Ние сме професионални производител на различен асортиман на производи и да се специјализираат во накит одлуки алатки & опрема, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирање удар, вага, и дијамант тестери. Тие уживаат во високиот квалитет, добро репутација и разумни цени. Исто така, можеме да ги исполни вашите OEM наредби.
Плаќање :
• Ние го прифаќаме alipay тука.
• Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција и Гаранција :
• 12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
• Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
• Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
• Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики :
• Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
• Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
• Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори веднаш штом е можно

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
PHYHOO
Објектот Тежина:
0.4
Накит Алатки & Опрема Тип:
Гравирање Алатки
Потекло:
Јапонија
Температура:
1300DEG C
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ