.

.

50pcs Врвен квалитет минијатурни длабоко ритам топката имајќи 6mm Имајќи создаден За Модел Играчка Автомобил Робот DIY

50pcs Врвен квалитет минијатурни длабоко ритам топката имајќи 6mm Имајќи создаден За Модел Играчка Автомобил Робот DIY

DEN 767.52
Количина на стоки

50pcs Врвен квалитет минијатурни длабоко ритам топката имајќи 6mm Имајќи создаден За Модел Играчка Автомобил Робот DIY
Опис : Висок квалитет на минијатурни длабоко ритам топката имајќи 50pcs/многу 6 MM Понесе Решетка од 2,5 mm имајќи дебелина 2.6 mm надворешен дијаметар 6mm ]

Број На Модел На:
-
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Кол:
6mm
Отворот кол:
2.5
R

Тие исто така купуваат со овој производ