.

.

4 Боја Завеса Анти Комарец Магнетни Tulle Туш Завеса Автоматско Затворање На Врата На Екранот Лето Стил Мрежа Нето

4 Боја Завеса Анти Комарец Магнетни Tulle Туш Завеса Автоматско Затворање На Врата На Екранот Лето Стил Мрежа Нето

DEN 273.00
DEN 287.52
-5 %
Количина на стоки

4 Боја Завеса Анти Комарец Магнетни Tulle Туш Завеса Автоматско Затворање на Врата на Екранот Лето Стил Мрежа Нето 90 /100 x 210 СМ
- Магија врата на екранот се отвора лесно, а потоа се затвора себе страна на моќни магнети.
- Постојат 7 магнетни блокови и 6 магнетни барови во печат на мрежа.
- Лесно да се инсталира и да ги отстраните.
- Со магнети, може да се отвори лесно и затвори автоматски.
- Оставете ги вашите отвори вратата и да уживате во свежа ладилникот за воздух.
- Целосно се спречи комарци, пајаци, јакни, муви, бубачки и други летачки инсекти оди во соба.
- Дури и со децата да работи во и надвор во текот на целиот ден, на бариера останува цврсто на место.
- Кога домашни миленици треба да оди надвор, тие веќе не бараат помош со пребивање, кој обезбедува лесно дворот пристап.
- Мала тежина со перат и издржлив материјал.
- Погодни за вградување во дневната соба, спална соба, трпезарија, кујна, итн.
- Материјал : Полиестер влакна.
Пакет тежина : 0.295 kg
Производ Големина(L x W x H) : 210.00 x 100.00 1.20 x cm / 82.68 x 35.43 x 0.47 инчи
Пакет Содржина : 1 x Анти Комарец Магнетни Завеса Автоматско Затворање на Врата на Екранот, 1 x Пакет на Push-иглички

Големина:
90 x 210 CM, 1 00 x 210 CM
Тип:
Вратата & Прозорецот На Екранот
Употреба:
врата
R

Тие исто така купуваат со овој производ