.

.

1750mm HIWIN EGR25 линеарна водич железнички од тајван

1750mm HIWIN EGR25 линеарна водич железнички од тајван

DEN 4080.00
Количина на стоки

и ние сме многу среќни да се направи линеарна водич многу се вклопуваат со вас.Trademanager : cn1000485769 2. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени.EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.
Кога ќе го добиете на стоки, ве молиме дајте ни повратни информации, така што можеме да направиме некои корекции и да се обезбеди подобра услуга.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби.така имаме најдобрите превозот цена.(разни превозот имаат различно време.ние можеме како што rquest. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .линеарни водич може да бидат направени во Тајван.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.ние може да направи најдобро за вас
3.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1.може да се купи воздух mail.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека линеарна водич е направен за да вашиот o rder спецификации. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса. Вашето мислење ќе биде многу greatful.

Водич Ширина или Дијаметар:
25
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR25
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ