.

.

Брза Испорака 8 20cm 300 компјутери/многу Ткиво Хартија Пом Poms Декоративни Цветни Топки За Свадба Дома Роденден Ѕид Декорација

Брза Испорака 8 20cm 300 компјутери/многу Ткиво Хартија Пом Poms Декоративни Цветни Топки За Свадба Дома Роденден Ѕид Декорација

DEN 7055.04
Количина на стоки


30 Бои Пом Poms Топката Ткиво Хартија Пом Poms Цветни Топки цвет пом poms Бебе Туш Партија Свадба Дома Роденден Чај Партија Украси за дома декор
Опис На Производот :
Ткиво Хартија Пом Пом , Сите 30 боја Во Акции за вие изберете !
Пом-Poms прекрасно се облекуваат секој посебен случај или соба во вашиот дом. Сакан од многу пом-poms се прекрасен, грациозен и whimsical начин за да додадете детали за вашиот простор. Совршен за роденден партии, бебето тушеви, булчински тушеви, расадници, свадби и многу повеќе. Рабовите на ткиво хартија се намали во заокружен облик. Едноставна монтажа се бара. Доаѓа со инструкции.
За Големина На :
Повеќе големината 3" 7cm 4" 10cm 5" 12cm 6"15cm 8" 20cm 10" 25cm 12" 30cm 14" 35cm 16" 40cm 18" 45см 20" 50cm за вас, проверете тука
За Боите :
Можете да се Меша и Натпревар Било која Боја сакате.
Тука е боја шема сите бои се достапни
ве молиме изберете N×10 парчиња од секоја боја,N е позитивен број.
Ако не ја напуштат секоја порака , ние ќе брод нив и надвор како пакет вклучувајќи, или ние ќе брод произволна боја од заѕвони.
Боја Шема
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
пом poms се испратени Пред насобраните но не се во цут
Целосна инструкции се вклучени секој пом пом ќе трае околу 4-5mins да се направи.
Тие се центарот спакувани и се здипли со жица и панделка
Брза Испорака
Откако ќе плаќање ние ќе испрати пакет рок од 3-6 дена , и Nomrally shipipng време е за 4-7 дена за испорака. тоа е бесплатен Превозот во САД ,Canda, франција ,велика БРИТАНИЈА и други повеќе земја
ако мал пакет ќе испрати од Кина, воздухот пост, ако сакате предмети брзо пристигнување ,можеме да испратите EMS, DHL, Fedex ИЛИ , можете да контактирате со нас
ако имате било какви посебни потреби, ве молиме не двоумете се да не контактирате ! ви благодариме !

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Бренд Име:
SUTOYUEN
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
Пом Пом Цвет
Повод:
партија насловна & вљубените свадба оркестарот
Материјал:
Ткиво Хартија
Место на Потекло:
Кина
Големина:
8 (20CM)
други во берза големина:
3 4 5 6 8 10 12 14 16 18 20
боја:
види боја шема
Пакување:
Тоа е еко-пријателски
is_customized:
Yes
Вид:
Монтажа На Ѕид
R

Тие исто така купуваат со овој производ