.

.

Кинески Cinnabar Монистра вардат Лоша Среќа Црвениот Цвет Врежан Монистра За Молитва Будистички Накит Материјали за Правење 100pc/многу

Кинески Cinnabar Монистра вардат Лоша Среќа Црвениот Цвет Врежан Монистра За Молитва Будистички Накит Материјали за Правење 100pc/многу

DEN 1062.00
DEN 1141.44
-7 %
Количина на стоки


Ова е Кинески Cinnabar Монистра , Не Смола Монистра ! Во Кина, Cinnabar Може да се вардат Лоша среќа и Донесе Среќа На Луѓето !
Беса големина : 6x10mm
Материјал : Cinnabar
Дупка : 2 mm
Ќе добиете 100 Бисери од овој ред !
САД $ 22.68 /многу US $ 13.80 /многу US $ 12.65 /многу US $ 32.50 /многу US $ 17.68 /многу
САД $ 16.48 /многу US $ 43.68 /многу US $ 39.88 /многу US $ 25.86 /многу US $ 24.88-43.35 /многу
САД $ 48.85 /многу US $ 8.67 /многу US $ 18.68 /многу US $ 33.86 /многу US $ 16.80 /многу
САД $ 63.78 /многу US $ 63.78 /многу US $ 28.86 /парче US $ 38.68 /многу US $ 47.57 /многу

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
15g
Бренд Име:
Ainicin
Објектот Форма:
Цвет
боја:
Црвена
Материјал:
Cinnabar
Обликот:
Цвет
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
10mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ