.

.

Трговија на големо Универзален КОМПЈУТЕР VGA за ТВ AV РКА Сигнал Адаптер Конвертор Видео Switch Кутија Поддржува NTSC PAL Систем Бесплатен Превозот

Трговија на големо Универзален КОМПЈУТЕР VGA за ТВ AV РКА Сигнал Адаптер Конвертор Видео Switch Кутија Поддржува NTSC PAL Систем

DEN 724.80
Количина на стоки


Опис На Производот :
100% Сосема Нов.
Plug & play (репродуцирај); Нема возачот е потребно
Истовремено прикажување на VGA монитор и ТВ
Најдобро за Лаптоп / Десктоп / Лаптоп
Идеален за забава (како што се играат VCD, DVD, филмови, Интернет програма на ТВ или искуство, PC Игри на ТВ), презентации, документација, итн
Лесни чекори за врска :
- Поврзете VGA влез порта на КУТИЈА со КОМПЈУТЕР VGA излез-стави порта со VGA кабел
- Поврзете VGA излез-стави порта на КУТИЈА со КОМПЈУТЕР го следи со VGA кабел
- Поврзете се со Видео или S-Video out-стави порта на КУТИЈА со ТВ, видео или S-Video влез
Карактеристики :
Погодна за двете КОМПЈУТЕР Лаптоп и Десктоп
Истовремено прикажување на VGA монитор и ТВ
Поддршка 640x480, 800x600, 1024x768 display mode
Поддржува NTSC, PAL, ПАЛ-M, ПАЛ-N, И SECAM видео системот
Поддршка над-скенирање & под-функција за скенирање
Поддршка позиција контрола & menu копче
Не софтвер возачот барање
Директни напојува од USB Порт
Пакет Содржина :
1 x Универзални PC VGA на TV Сигнал Конвертор Кутија за Лаптоп/ Desktop
1 x РКА видео кабел
1 x USB Адаптер Кабел
1 x VGA кабел
1 x S-Video кабел
1 x Упатство

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
ТОА ОДИ
Тип:
VGA Кабли
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
КОМПЈУТЕР ЗА ДА AV
боја:
Сребро.
fuction:
PC/VGA да AV Конвертор
R

Тие исто така купуваат со овој производ