.

.

300pcs/многу Големо 2 деца девојки DIY Мини Chiffon цвеќиња Рамен Назад за коса headband hairclips 24Colors freeshipping

300pcs/многу Големо 2 деца девојки DIY Мини Chiffon цвеќиња Рамен Назад за коса headband hairclips 24Colors freeshipping

DEN 2610.00
DEN 3575.04
-27 %
Количина на стоки


Вовед
1)Боја : 24 боја Алтернатива ( црвена,виолетова,жолта,црна,шума,топла розова,бела,розова,кафе,крем,портокалова,сива,вар,валкани розова,сина)
2)материјал : Ткаенина,chiffon
3)Тежина : 3g/парче
4)ГОЛЕМИНА : дијаметар : 5cm(1.96")
5)пакување : 300pcs/OPP вреќа
Превозот
1.Ние превозот сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ или Кина пост/Хонгконг Пост
Превозот way Delivey Times Hongkong пост/кина post15-25 бизнис days EMS5-9 бизнис days DHL3-4 работни дена 2.Понекогаш тоа може да потрае до 30 работни дена dute на строги обичај Инспекција. 3.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како"подарок", со ниска вредност. Врати 1.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена,ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот. 2.Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.Ако заменетата не е достапно,тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. Повратни информации 1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди за Објект како што е опишано и Комуникација и превозот брзина . 2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе им обезбеди најдобри serive. Контактирајте со нас
1.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл.
2.Ние може да одговори e-mail во рок од 24 Часа.

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Бренд Име:
thumbgirl
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Rayon,Полиестер
Пол:
Девојки
R

Тие исто така купуваат со овој производ