.

.

Urijk Складирање Кеси за Ручек Кутии Организатор Складирање на Храна Контејнери Преносни Пикник Торба за Ручек

Urijk Складирање Кеси за Ручек Кутии Организатор Складирање на Храна Контејнери Преносни Пикник Торба за Ручек

DEN 258.00
DEN 363.36
-29 %
Количина на стоки


Тип:
Складирање Кеси
Применливи Простор:
Кујна
Класификација:
Сет
Употреба:
Храна
Форма:
Три-димензионални Тип
Број На Модел На:
кеси за ручек кутија
Обликот:
Плоштад
Шема:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Urijk
Материјал:
Платно
Капацитет:
/
Спецификација:
/
Дебелина:
/
Производот:
ручек складирање торба
R

Тие исто така купуваат со овој производ