.

.

CNC Алуминиум Универзален Мотор Rearview Страна Огледало за R1 R6 ZX CBR GSXR ХОНДА suzuki Јамаха Kawasaki BMW s1000 rr

CNC Алуминиум Универзален Мотор Rearview Страна Огледало за R1 R6 ZX CBR GSXR ХОНДА suzuki Јамаха Kawasaki BMW s1000 rr

DEN 2145.60
Количина на стоки

Poduct Опис 2x CNC Универзален Мотор Странични Ретровизори Rearview Огледало За Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki Benelli BMW KTM Ducati Јама Велосипед
Направени Од Високо Qualtiy Алуминиум Состојба : 100% Сосема Нов
Лесно да се инсталира.
Топ вклучувајќи : 2 парчиња M10x1.25 насока на стрелките на часовникот 1pcs M10x1.25 Спротивно од стрелките на часовникот 2 парчиња M8x1.25 насока на стрелките на часовникот 1pcs M8x1.25 Спротивно од стрелките на часовникот Еден пар на Ретровизорите (и левата и десната страна)

Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
CE
Објектот Должина:
28.8cm
Објектот Висина:
14.2cm
Објектот Тежина:
0.75kg
Материјал Тип:
CNC машински Т-6063 Алуминиум.
Објектот Ширина:
0cm
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
is_coustomized:
Yes
Објектот:
мотоцикл rearview огледало
Бесплатен превозот :
Yes
Количина:
Карактеристики:
Завртки големина:
8мм и 10мм
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
R

Тие исто така купуваат со овој производ