.

.

КИП-38A Челик топката 80kg капацитет подвижни тркала ролери топката имајќи рициново CY38A завртка планината јаглероден челик топката трансфер единица

КИП-38A Челик топката 80kg капацитет подвижни тркала ролери топката имајќи рициново CY38A завртка планината јаглероден челик

DEN 182.88
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$3.75 /5pcs
$1.7 /peice
$3.09 /peice
$0.92 /peice
$3.75 /4pcs
$3.69 /4pcs
$3.88 /пар
wy-приклучок-крај
60 / 80kgs вчитување капацитет Топката трансфер единица,CY-38 A нога челик топката имајќи единица
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Исто така, постојат и други модели за избор од :

Тип:
Прозорецот Ролки
Материјал:
Јаглероден Челик,Различни цена на од не ' Рѓосувачки Челик
Број На Модел На:
КИП-38A
is_customized:
Yes
Бренд Име:
AHCELL
Главната Топката Материјал:
Јаглероден Челик
Главната Топката Големина:
38mm , 1-1/2 инчи
Вчитување капацитет:
60kgs
Beaking капацитет:
80KGS
Нето тежина:
0.55 килограми
Преглед Големини:
види цртање
Примена:
пренос на маса,аеродром,линија за производство
Функција:
60kgs капацитет
R

Тие исто така купуваат со овој производ