.

.

Монголски Yurt Комарец Нето-Би-разделба Комарец нето Против маларија кревет мрежи висока густина комарец перница 6.6 нозе крал и кралица сина

Монголски Yurt Комарец Нето-Би-разделба Комарец нето Против маларија кревет мрежи висока густина комарец перница 6.6 нозе крал

DEN 769.00
DEN 1099.20
-30 %
Количина на стоки


Материјал : 100% mircofiber - нето
Висока густина мрежи, на инсекти не може да лета во тоа, бидете слободни за ова лето.
4 боја на вашиот избор.
Лесен за инсталација и употреба.
Големина на :
1.0 m : 1.0*2.0*125 CM (125 е на височина)
1.2 m : 1.2*2.0*125 CM (125 е на височина)
1.35 m : 1.35*2.0*130 CM (130 е на височина)
1.5 м : 1.5*2.0*140 CM (140 е на височина)
1.8 m : 1.8*2.0*145 CM (145 е на височина)

Големина:
1.0m (3.3 feet) bed, 1.2m (4 feet) bed, 1.5m (5 feet) bed, 1.8m (6 feet) bed, 1.8x2.2m bed
is_customized:
Yes
Тип:
Bi-разделба
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Дома
Функција:
комарец нето
Функција:
Insecticide Третирани,Укината
Возрасна Група:
Возрасни лица
Стил:
Монголски Yurt Комарец Нето
Обликот:
Кружни
Број На Модел На:
YTF-ms01
Применливи Луѓе:
Универзална
боја:
розова, жолта, сина, виолетова
Големина:
3.3 нозе, 4 нозе, 5 метри, 6 стапки
R

Тие исто така купуваат со овој производ