.

.

1300мм HIWIN EGR15 линеарна водич железнички од тајван

1300мм HIWIN EGR15 линеарна водич железнички од тајван

DEN 3264.00
Количина на стоки


Ние би сакале да избор на курирската служба DHL .Skype : cathymengjie
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка . По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека линеарна водич е направен за да вашиот o rder спецификации. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас. ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2.може да се купи воздух mail.ние може да направи најдобро за вас
3.

Водич Ширина или Дијаметар:
15
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR15
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ