.

.

20 Насоки Црна AB Позлатен Боја Кристално Стакло Монистра Фацетирани Roundel Монистра 6x8mm 16 Накит Материјали за Правење

20 Насоки Црна AB Позлатен Боја Кристално Стакло Монистра Фацетирани Roundel Монистра 6x8mm 16 Накит Материјали за Правење

DEN 827.00
DEN 888.96
-7 %
Количина на стоки


Висок Квалитет Кристално Стакло Монистра Со AB Боја Галвански Монистра !
Големина : 6x8mm
Боја : Сина
САД $ 28.68 /многу US $ 27.88 /многу US $ 28.68 /многу US $ 28.67 /многу US $ 28.86 /многу
САД $ 22.68 /многу US $ 13.80 /многу US $ 12.65 /многу US $ 32.50 /многу US $ 17.68 /многу
САД $ 16.48 /многу US $ 43.68 /многу US $ 39.88 /многу US $ 25.86 /многу US $ 24.88-43.35 /многу
САД $ 48.85 /многу US $ 8.67 /многу US $ 18.68 /многу US $ 33.86 /многу US $ 16.80 /многу
САД $ 63.78 /многу US $ 63.78 /многу US $ 28.86 /парче US $ 38.68 /многу US $ 47.57 /многу

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
15g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
Ainicin
Материјал:
Стакло
боја:
Небото Сино
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
6mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ