.

.

Рачно Изработени Апстрактна Слика На Платно Палета Нож Маслото Handpainting Модерна Ѕид Уметност Дома Декоративни Висат Занает Бои

Рачно Изработени Апстрактна Слика На Платно Палета Нож Маслото Handpainting Модерна Ѕид Уметност Дома Декоративни Висат Занает

DEN 1260.00
DEN 2376.00
-47 %
Количина на стоки

Среќа Маслото трговија на Големо Рамка : Unstretched, Без Рамка, не се подготвени да се откажам,навива за да брод. Тип : Оваа ставка е 100% Рака-насликани на Платно Продавачот Забелешка : Ако ви треба други големина,ве молиме оставете порака до мене
Рачно изработени Маслото Детали Ставка Име на Нафта Сликарство Материјал со Висок Квалитет Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Поддршка прилагодување на Превозот Бесплатен Превозот во некои земји Рамка БЕЗ Рамка во стандардно Пакување Валани-до ОЕМ Да PS : Ние поддршка прилагодување
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики .
Тоа е Ефектот на табелата со рамка за повикување само. ние само ја испратите сликата без рамка за заштеда на превозот цена.pls контактирајте не доколку сакате, можете да додадете внатрешна рамка.
2. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот, ова рачно изработени платно сликарство е без внатре и надвор рамка , но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно (pls контакт со мене, ако би сакале тоа се протегала).
3. Сите масла ,нашиот сликар треба некои дена за да се заврши тоа.кога масла заврши и сува, ние ќе го испрати наскоро.pls чека трпеливо,ви благодариме за вашето разбирање .
4. За повеќе стилови, поголема големина, се меша со цел или превозот прашање, pls се чувствуваат слободни да контакт со мене. +86-13728664571 Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и целосна ДРС 5 ѕвезди,ви Благодариме !!

Големина (Инчен):
12x12, 16x16, 20x20, 24x24
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
0387
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Масло
Calligraphy и сликарство тип:
9 mm Лист
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
Huang Уметност
Место на Origial:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Стил:
Дома декорација
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
is_customized:
Yes
Име:
OSM
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
R

Тие исто така купуваат со овој производ