.

.

85mm Кружни пили Balde 85mm Алатка за Сечење Ножеви За дрво,гранит,мермер,плочи,тули

85mm Кружни пили Balde 85mm Алатка за Сечење Ножеви За дрво,гранит,мермер,плочи,тули

DEN 912.00
DEN 1200.00
-24 %
Количина на стоки


Ние не сме секогаш најевтин,но ние секогаш сме најдобри. За било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас на : .
6pcs големина 85mm ножеви За Кружни Мини Видов Машина
Брз, Моќен и разноврсна идеален за сите видови на материјали : дрво, метал, плочки, пластика, carpeting Меѓусебно ножот за секој материјал Ø Интегрирани прашина екстракција систем Висока прецизност Сечилото Guard - Исклучително безбедно да се користи Професионална резултати во секое време
Создаден Кол : 10мм

Број на Компјутери:
6 компјутери
DIY Материјали:
Дрво
Сечилото Тип:
Кружни Пили Ножеви
is_customized:
Yes
Сечилото Материјал:
Легиран челик
Број На Модел На:
6Pcs
По завршувањето:
Нитрид
Големина:
85mmx10mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ