.

.

Alexzendra Шампањ Сирена Вечер Фустан со Долги Ракави Скромни Црна Чипка Пром Фустани Плус Големина Посебни Партија Фустани

Alexzendra Шампањ Сирена Вечер Фустан со Долги Ракави Скромни Црна Чипка Пром Фустани Плус Големина Посебни Партија Фустани

DEN 8122.00
DEN 9024.00
-10 %
Количина на стоки


Боја шема
1. Биста = инчи или сантиметри
2. Половината =
3. Колковите =
4. Брадавица да брадавица =
5. Рамо до рамо =
6. Рамо до биста =
7. Надворешниот Нога = (од половината на подот со вашата свадба чевлите)
8. Рамо до подот=
9. Висина =
10. Armseye =
11. Арм должина=
12. Bicep =
Вашиот фустан ќе се прави за вас по уплатата.
Превозот од DHL, UPS-от, EMS, ТНТ
Изработка време е :
Свадба се облекуваат : 15-20 дена.
Друга облека : 12-15 работни дена.
Свадба додатоци : 3-5 дена.
Превозот време : 3-10 дена.
Ние сме свесни дека тоа е тешко да купите венчаница преку Интернет, и ние навистина сакате да бидете среќни со вашата нарачка.
Ве молиме контактирајте со нас прво кога постои проблем со предмети кои сте ги добиле.
Ве молиме контактирајте со нас прво пред испраќање на предмети назад кон нас, и ние не прифаќаме враќа без да ни се јавите.
Се облекуваат(es) мора да биде испратена назад во рок од 3 дена од денот на приемот ден.
За размена, клиентите плаќаат сите превозот цена.
Повратни информации :
Ние сме многу среќни да работи за вас, и сите наши напори се со цел да се добие повеќе и повеќе подобри услуги за поддршка на вашите потреби во фустани или бизнис. Така, љубезно и задоволни коментари враќаат се многу важни за нас, и дека дефинитивно ќе им се помогне и на нас во иднина бизнис соработка. И вашата брза позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. Ви благодарам многу.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Број На Модел На:
ZML1610
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Appliques
Бренд Име:
Alexzendra
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Воз:
Понесете Воз
Моден Елемент:
Гроздобер
Деколте:
Брод Вратот
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Ткаенина Тип:
tulle
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Вистински Слики:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ