.

.

10PCS МНОГУ Gdstime 2510S 25ММ 25 x 25 X10MM 2Pin 5V Ракав Имајќи DC Кулер за Ладење Вентилатор

10PCS МНОГУ Gdstime 2510S 25ММ 25 x 25 X10MM 2Pin 5V Ракав Имајќи DC Кулер за Ладење Вентилатор

DEN 695.52
Количина на стоки


DC 5 V 2 P Brushless Axial Индустриски Проток на Вентилаторот за Ладење 25mm 25x25x10mm 2510 S
Параметри :
Димензии : 25x25x10mm
Конектор : 2p(PH2.0)
Номинална Напон : DC : 5 V
Номинална Струја : 0.15±10% Amp
Номинална Брзина : 11000±10%вртежи во минута
Проток на воздух : 2.35 CFM
Бучава : 26±10%велика британија
Имајќи Тип : Ракав
Живот : 35000 часа
Кабел Lenght : 13cm
Тежина : 7g/еез
Пакување Вклучуваат : 10 КОМПЈУТЕРИ
ПРЕВОЗОТ
Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот. Ние брод на Адреса на Aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни. Превозот Логистика :
Кина Пост,хонг конг Пост,Singpost,DHL,Fedex,ТНТ,итн Испорача време : Обично 15-35 дена ,тоа ќе биде одложен од страна на празници,страшно се временски или други unexcepted ризици.
ПЛАЌАЊЕ
Alipay, Кредитна Картичка,western union,Money Gram, итн. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
ПОВРАТНИ информации
Повратни информации е витален дел од Али заедница и ние се обидуваме се потрудиме да заработите вашиот Positive Feedback. Ние ќе работиме напорно за да го реши секој проблем што може да се излезе, па ве молиме контактирајте со нас пред да замине било Негативни Повратни информации,Лоши повратни информации не е подобар начин да се реши проблемот. Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Благодарам многу!
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ние им овозможи размена ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси freightage на враќање и замена. Купувачите мора да не контактирате доколку имате потреба да се вратите или размена во рок од 5 дена, кога сте примиле пакетот.
ЗА НАС
Ние работиме за да ги понудиме најдобрите производи и услуги!Добредојдовте на порака во секое време и ќе биде среќно до одговор,обично во рок од 24 часа. : ) Ние можеме да снабдување на големо и ОЕМ.

Фан Живот:
40000 часа
Број На Модел На:
вентилаторот за ладење
Бренд Име:
gdstime
Бучава:
25dBA
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
conmon
Имајќи:
Масло Имајќи
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
Пакет:
No
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Фан Големина:
25 x 25 X10MM
R

Тие исто така купуваат со овој производ