.

.

Jinhao Змеј Феникс Тешки Злато Кинески Класичната Среќа Клип Фонтана Пен и на пен торба

Jinhao Змеј Феникс Тешки Злато Кинески Класичната Среќа Клип Фонтана Пен и на пен торба

DEN 1428.00
DEN 1680.00
-15 %
Количина на стоки

Со десетици илјади производи предаден, ќе се разбере она што е важно за вас, купувачот. Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние, исто така, акции целосна палета на резервни делови.

Тип:
фонтаната пен
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Nib Тип:
Стандарден Тип
Пишување Точка:
0.5 mm
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
jinhao змеј
Посебна Апликација:
пишување
Пакување:
Подарок кутија
R

Тие исто така купуваат со овој производ