.

.

Античките Сребрена Боја Пердув Форма Алуминиум Лист Шарм & Накит Наоди За Накит Материјали за Правење 200pc/многу

Античките Сребрена Боја Пердув Форма Алуминиум Лист Шарм & Накит Наоди За Накит Материјали за Правење 200pc/многу

DEN 832.00
DEN 895.20
-7 %
Количина на стоки


Легура Лист Шарм за накит материјали за правење
Големина : 5mm x 21mm (0.2 инчи x 0,8 инчи )
Што ќе добиете за 200 Парчиња од овој ред !

Тип На Објект:
накит наоди
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Дијаметар:
0.5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
8g
Објектот Висина:
2.1cm
Бренд Име:
Ainicin
боја:
Сребро.
Големина:
20x20mm
Материјал:
Легура
Обликот:
пердув , Лист
R

Тие исто така купуваат со овој производ