.

.

Човекот Патување Гласник Торба Платно Чанта Жените Bolsas Femininas Слободно Машки Рамо Кеси Duffle Tote Crossbody Кеси Sac Главен

Човекот Патување Гласник Торба Платно Чанта Жените Bolsas Femininas Слободно Машки Рамо Кеси Duffle Tote Crossbody Кеси Sac Главен

DEN 1020.00
DEN 1199.52
-15 %
Количина на стоки


2016 година Нови 100% платно руски стил салата кеси desigher слободно торба duffle tote патување рака торба за жени и мажи
Неодамнешните позитивни повратни информации! Задоволство е многу важно за нас,и постојано ни се мотивирани да се обиде потешко за нашите клиенти!
патување салата торба спортски торби платно руската desigher нови жени мажи bolsas femininas слободно рамо duffle tote патна торба рака

Тип На Објект:
Патни Торби
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
0.7kg
Пол:
Мажи
Објектот Висина:
29cm
Број На Модел На:
1110
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Имаат Drawbars:
No
Бренд Име:
cooamy
Објектот Ширина:
14cm
Објектот Должина:
43cm
Материјал Состав:
Платно
Повод:
Разноврсна
патна торба:
Патување Duffle
боја:
Сино , каки, воена боја, кафеава
Пол:
мажи,жени
Функција:
салата торба,гласник торба,чанта ,рамо ,спортска торба ,travle торба
торба форми:
перница тип
Стил:
Рачна ташна, гласник торба , торба
Инвентар Тип:
Целата еден
Шема:
Чиста
Популарната елементи:
Автомобил шиење
Да се применува родово:
Неутрален / и мажите и жените
Салата Кеси Тип:
Салата Totes
R

Тие исто така купуваат со овој производ