.

.

JCHAO деца Пролет, Есен дете кошула момче девојка памук ивица Plaid вратоврска блуза чисто бебе деца облека Multicolor

JCHAO деца Пролет, Есен дете кошула момче девојка памук ивица Plaid вратоврска блуза чисто бебе деца облека Multicolor

DEN 334.00
DEN 463.68
-28 %
Количина на стоки


Дете НИ Големина:
2T, 3T, 5T, 6T, 7T, 4T
Бренд Име:
Baletongnian
Материјал:
Памук
Стил:
Активни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Plaid
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
КИ 8
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
погодни за возраста:
Дете 2 3 4 5 6 7year стари
Применливи Сезона:
Есен зима пролет
Ткаенина третман:
меки и удобни,Здрави
Одговара висина:
90cm,100cm,110cm,120cm,130cm,
квалитет:
памук, со висок квалитет, во ред, најдобар, врвот
детска облека стил:
Мода,Симпатична,Секојдневен,Спорт,активни
Децата облека Пол:
Унисекс/Бебе/Дете/Девојка/Момчиња/ Kids/ Дете/деца
детска облека:
децата облека
R

Тие исто така купуваат со овој производ