.

.

Pendant Ѓердан За Жените Година Мода Дрво Pendant Шарм Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Златен Ѓердан Ѓердан Трендовски Дизајн

Pendant Ѓердан За Жените Година Мода Дрво Pendant Шарм Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Златен Ѓердан Ѓердан Трендовски Дизајн

DEN 401.00
DEN 460.80
-13 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
PAPERPLUS
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
R

Тие исто така купуваат со овој производ