.

.

Бесплатен Превозот x20pcs 1.25*7mm FDX-Б импланти microchip Животинско Шприц+1pc на Животните ID Скенер со ICAR Сертификат ISO11784/85

Бесплатен Превозот x20pcs 1.25*7mm FDX-Б импланти microchip Животинско Шприц+1pc на Животните ID Скенер со ICAR Сертификат ISO11784/85

DEN 7920.00
Количина на стоки

25*7mm
Анти-судир Стандард
IP67
Период на Важност
10years
Температура На Чување
-20°C до +50°C
Операција Температура
0°C 50°C
Боја
бела
Тежина
6. Да RU, нормално ние ќе користи руски Воздух превозот, тоа трае околу 10~25 работни дена. Ние го прифаќаме враќа неискористени / неизпробван состојба со orignal пакување. Секој шприц е произведена со помош на врвни Европски чипови со читај/пишувај способност и карактеристики единствена безбедност на податоците. 24 часа техничар за поддршка и онлајн услуга,Внимателно го следи cargos додека не пристигна. Плаќање начин : Со Aliexpress. Овој производ ги исполнува сите меѓународни стандарди од животинско идентификација (ISO 11784/ISO 11785).
Политика на враќање :
1. 7 Дена Гаранција за враќање на Парите и Полни Една Година Ограничена Гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот. Заедно со Faread Техника читателот серија, FRD027 обезбедува корисни решение во одгледување на животните, колење управување и идентификација на животните. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
Попуст Комбинација
20pcs 1. Поддршка ISO11784 / 11785 FDX-Б и EMID
Техничка Спецификација
Бренд
FAREAD
Модел
FRD5600
Фреквенција
134. Тоа може да прочитате некоја работа врз основа на ISO 11784 /85 протоколот животни ознаки особено FDX-Б и EMID. Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.2 KHz
Големина
Ø1. Да (САД, CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, GER, FR, IL), ние ќе ги искористиме Epacket превозот, таа ги зема околу 7~15 работни дена. LCD индикација, сини LED дисплеј
4. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена. Зелена LED кога заврши. Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши. Лесно да се работи, USB полнењето
3.
Овој производ е главно се користи за добиточна ознака ID microchip.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации :
1. За повеќе прашања,ве молиме контактирајте со нас.25*7mm Животинско Microchip Шприц + 1pc на Животните ID Скенер
FRD027 Животинско Microchip Инјектор 1.2 k Hz
Читање Стандард
ISO11784/5 FDX-Б EMID
Читање Од Далечина
≥7cm
Екранот
1. Купувачот има одговорност да го испрати назад со снимени испорака со свој трошок. Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред.86 g
Должина
111±2mm
Ширина
50±1mm
Вбризгување На Материјал
полипропилен
Начин На Пакување
шприц
Стерилизација
ЕМ гас, 5 години' гаранција
Бар код век
Содржи шест лепило-налепница, едно-димензионална бар код спојува
Сертификат
Меѓународниот Комитет За Животно Снимање (ICAR)
FRD5600 Животинско Рачни Reader
Производ вовед
Џеб Читателот е помал RFID читач познати денес. Тоа содржи шприц за еднократна употреба, а parylene слој microchip, 6 едно-димензионални бар код опфаќа и sterilized хартиена-пластична амбалажа торбичка.04",128x32pix
Прочитајте индикација
Бип, Сини LED, LCD индикација
Димензии
109*34*14mm
Полнење индикација
Црвени LED во полнење. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.
За превозот :
1. Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со.

моќност:
Пасивни Картичка
Бренд Име:
FAREAD
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Прочитајте Опсег:
7cm
Број На Модел На:
FRD5600
Контури:
ISO Картичка
Големина:
109*34*14mm
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Фреквенција:
134.2 khz
R

Тие исто така купуваат со овој производ