.

.

9*14MM Мешани Сребро Позлатен Кабелот Голема Дупка Кристал Монистра Одговара Хривнија DIY Накит Додатоци Druzy

9*14MM Мешани Сребро Позлатен Кабелот Голема Дупка Кристал Монистра Одговара Хривнија DIY Накит Додатоци Druzy

DEN 383.00
DEN 450.24
-15 %
Количина на стоки


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Материјал : Стакло
Боја : Мешана Боја
Големина : 9*14 ММ
Количина : 50 PCS
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
95g
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Бренд Име:
lae1sa
Број На Модел На:
EL345
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Материјал:
Стакло
R

Тие исто така купуваат со овој производ