.

.

2 парчиња DIY Кратко-кола приклучокот,двојно 4mm банана приклучок адаптер за Multimeter калибрација,19mm теренот,CE Бесплатен Превозот

2 парчиња DIY Кратко-кола приклучокот,двојно 4mm банана приклучок адаптер за Multimeter калибрација,19mm теренот,CE Бесплатен

DEN 450.00
DEN 489.60
-8 %
Количина на стоки


2 парчиња DIY Кратко-кола приклучокот,двојно 4mm банана приклучок адаптер за Multimeter калибрација,19mm теренот,CE

is_customized:
Yes
Примена:
Аудио И Видео,Осветлување
Бренд Име:
SITOMESIA
Пол:
Машки
Број На Модел На:
BST3251
Тип:
Адаптер
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Материјал:
Никел Месинг+PA
Тип:
Кратко-кола 4mm приклучок адаптер
Функција:
двоен приклучок 4mm
Приклучокот теренот:
19mm
Примена:
Multimeter калибрација и нула калибрација
R

Тие исто така купуваат со овој производ