.

.

Слободен Филм + Ново За 7 Змеј Допир Y88X Плус Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Слободен Брод

Слободен Филм + Ново За 7 Змеј Допир Y88X Плус Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Слободен Брод

DEN 648.00
DEN 682.08
-5 %
Количина на стоки


Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.
ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата.
173*105mm
Пакет : 1 Black екран на допир + Бесплатно 1 Екранот заштитник филм.
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на сликата еден, ако не може да се прифати дека ве молиме не го купат.
Ние сме професионални за да се спакуваат овој вид на објект од повеќе од 5 години.
Ние ги преземе сите ризик за да испратите нова парцела или целосна наплата ако на екранот е оштетена за време на превозот.

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
За Змеј Допир Y88X Plus екран осетлив на допир
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
R

Тие исто така купуваат со овој производ