.

.

Бб Бас Труба со Дрво случај и отворот Месинг Тело Лак финиш Музички инструменти професионална ОЕМ трговија на Големо

Бб Бас Труба со Дрво случај и отворот Месинг Тело Лак финиш Музички инструменти професионална ОЕМ трговија на Големо

DEN 16781.00
DEN 17664.00
-5 %
Количина на стоки


Клуч : Бб Понесе : 11.66 mm Бел : 155mm жолта месинг Подесување цевка : Cupronickel(надворешно) Клипот : жолта месинг Leadpipe : жолта месинг Крај : Лак Случај : дрво случај Вашиот сопствен логото е прифатена.
1.Woodwind,месинг инструменти ќе бидат испратени во 15-25 дена по исплатата;Тапан комплет,замка тапан инструменти ќе бидат испратени во 30-45 дена по исплатата;Други инструменти ќе бидат испратени во нормала по плаќање.
2.Секоја парцела ќе биде внимателно спакуван за да се обезбеди на нашите клиенти може да добијат своите парцели непроменети.
3.Ве молиме проверете го производот кога испораката!Ако постои било каква штета на инструменти,ве молиме распрашајте се expressman да издава "Штета Извештај"и одбиваат пакет.Ние ќе подготви нови инструменти по receving "штета извештај" документ. Цената на производот не содржи увоз тарифа. 1.Од Кина ние поддршка на различни видови на превозот методи како AE_Standard,EMS,E_EMS,CPAP итн. 2.Нашите клиенти кои живеат таму, така што ќе биде брз и многу погодност да го испорача. 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.Вашата поддршка е многу важна за нас. 2. Ако не сте задоволни од нашите услуги или било какви други прашања,ве молиме контактирајте со нас и да даде повратна информација. 1.Имаме продавници во велика БРИТАНИЈА и Русија која може да биде задолжен за поправка бизнис и замена на додатоци. 2.Нормално оштетени делови(не поради човечка грешка) во рамките на гарантниот период треба да бидат опфатени и бесплатна замена со нашите локални продавници во велика БРИТАНИЈА и Русија.Нашите клиенти од другите земји,ние ќе брод замена за вас директно. Една година од наредби ставање.

Бренд Име:
SUERTE
Тело Материјал:
Жолта Месинг
Тон:
Bb
Површината Материјал:
Златен Лак
Pisiton Материјал:
Жолта Месинг
Број На Модел На:
BT1400L
копче:
Bb
Заврши:
Лаковите/Никел позлатен/Сребрена позлатен
Создаден Големина:
11.66 mm
Бел КОЛ:
155mm жолта месинг
КЛИПОТ:
Жолта Месинг
подесување цевка:
Cupronickel (надворешно)
Leadpipe:
Жолта Месинг
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ