.

.

Бесплатен Превозот (200pcs/set)неонски самолепливи забелешка хартија забелешка хартија n пати налепници шарени мемо подлога партија декорација

Бесплатен Превозот (200pcs/set)неонски самолепливи забелешка хартија забелешка хартија n пати налепници шарени мемо подлога партија

DEN 399.00
DEN 475.20
-16 %
Количина на стоки

Ако било други проблеми, се чувствуваат слободни да не контактирате!!!
Детали за производот :
Големина : 4.5x1.2cm
Пакување : 200sheets/set
Употреба : Идеален за промоција, подароци, училиште &употреба (office use..
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 7 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.
Слики за вашиот референца :
Начин На Плаќање
(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.

Шема:
Полна Боја
Повод:
Партијата Назад На Училиште,Дипломирањето,Божиќ,детски Ден
Број На Модел На:
4.5x1.2cm
is_customized:
No
Материјал:
Пластични
R

Тие исто така купуваат со овој производ