.

.

100PCS нов стил IC Идентификација Вратата за Влез Пристап RFID Копче Keyfob Картичка 13.56 MHZ бесплатен превозот

100PCS нов стил IC Идентификација Вратата за Влез Пристап RFID Копче Keyfob Картичка 13.56 MHZ бесплатен превозот

DEN 1357.92
Количина на стоки


Плаќање политика
1. Плаќање начин : Зачувам.
2. Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши.
3. Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со.
4. 24 часа техничар за поддршка и онлајн услуга,Внимателно го следи cargos додека не пристигна.
За превозот :
1. Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.
2. Во САД,Ние ќе ги искористиме Epacket превозот,потребни се околу 5~15 работни дена за САД.Сите други објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 3 работни дена, Тоа трае околу 8-19 работни денови (CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, ЕУ). друга земја 15-35 работни денови.
3. Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас.
4. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.
Политика на враќање :
1. Нашата цел е обезбедување на нашите клиенти 100% задоволство.
2. 7 Дена Гаранција за враќање на Парите и Полни Една Година Ограничена Гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот.
3. Ние го прифаќаме враќа неискористени / неизпробван состојба со orignal пакување. Купувачот има одговорност да го испрати назад со снимени испорака со свој трошок.
4. За повеќе прашања,ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации :
1. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 постигнати
2. Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено. Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.
100 PCS Сина IC Идентификација Вратата за Влез Клуч за Пристап Keyfob Картичка 13.56 MHZ s50 на унодц fudan бесплатен превозот САД$ 25.49 /многу
парчиња / многу
UID Променливи RFID 1 K keyfobs 13.56 MHZ блок сектор 0 нула rewriteable US$ 19.86 /парче
13.56 MHZ ISO14443 A s50 на унодц RFID Хривнија 1 K Силикони Wristband x 10pieces Црвена Сина US$ 18.88 /многу
парчиња / многу
rfid најлон wristband М1 wristband 13.56 mhz Fudan F08 US$ 19.89 /многу
парчиња / многу
USB Близина RFID Smart М1 IC Card Reader 13.56 MHZ со 8 D10 H Формат За ISO14443 Картички+5 PCS М1 Картичка US$ 16.88 /парче
RFID 1 K картичка s50 на унодц ПВЦ ПРАЗНО БЕЛА ПЛАСТИЧНА картичка 13.56 MHZ ISO14443 A Кинески F08 чип бесплатен превозот САД$ 239.00 /многу
парчиња / многу
NFC СМАРТ картичка ISO14443 A Fudan F08 s50 на унодц 13.56 MHz RFID таг транспарентен монети US$ 7.98 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу RFID круг NFC налепница, 26mm 1k s50 на унодц ознака 13.56 MHZ За Blackberry, HTC, Nokia US$ 28.12 /многу
парчиња / многу

Големина:
style 11
Број На Модел На:
м1 keyfobs
Бренд Име:
YARONGTECH
Фреквенција:
13.56 MHz
Чип Вид:
Безконтактни IC Card
Контури:
Туѓо Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Прочитајте Опсег:
помалку од 10cm
Фреквенција:
13.56 MHz
Материјал:
ABS
користат за:
Контрола На Пристап
R

Тие исто така купуваат со овој производ