.

.

PC 16-N04 16mm да 1/2 NPT тема КОМПЈУТЕР директно навој хексадецимален фитинг за најлон црево

PC 16-N04 16mm да 1/2 NPT тема КОМПЈУТЕР директно навој хексадецимален фитинг за најлон црево

DEN 9839.52
Количина на стоки


Број На Модел На:
PC 16-N04
Тип:
Приклучоци
meterial:
пластични ракав+месинг тело
Цевка големина:
16mm
Тема:
1/2 NPT
Тип:
Машки права
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ