.

.

Varistor модул 4P6009 Користи во CAT3512B

Varistor модул 4P6009 Користи во CAT3512B

DEN 2736.00
Количина на стоки


Varistor модул 4 P6009
Стандарден напон : 750 V
Дозволени напони отстапување : 10%
потрошувачка на струјата : 30m A
испуштање струја : 4 KA
Остаток на напон сооднос : 3
Напон температура коефициент : 0.1%/ степен
пренапони живот : 10 пати
Односот компресија : V1m A/V0.1m A : 1.05
Изолација напон : 2500 V
Центрифугалните забрзување толеранција : 1500
Се користи во CAT3512 B
Меѓународни Купувачи Забелешка :
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Контактирајте со НАС
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
2. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
3. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро

is_customized:
Yes
Бренд Име:
ICOMTEC
Број На Модел На:
4P6009
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ