.

.

10pcs RFID таг NTAG203 NFC Налепници за Сите NFC андроид мобилен телефон бесплатен превозот

10pcs RFID таг NTAG203 NFC Налепници за Сите NFC андроид мобилен телефон бесплатен превозот

DEN 570.72
Количина на стоки

7 Дена Гаранција за враќање на Парите и Полни Една Година Ограничена Гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот. За повеќе прашања,ве молиме контактирајте со нас.
Политика на враќање :
1. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 постигнати
2. Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши. Нашата цел е обезбедување на нашите клиенти 100% задоволство.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас.
Пакет Содржина :
10 NFC СОСЕМА НОВ Налепници Налепница Спецификации : Димензии : 40x40mm Лепило поддршка за NFC Чип Спецификации : NFC Чип Тип : NTAG203 Целосна усогласеност на NFC Форум Ознака 2 Тип техничка спецификација 168 бајти од вкупно меморија, поделени во 42 страници (4 бајти секоја) 144 бајти на корисникот R/W меморија област, поделени во 36 страници (4 бајти секоја) Преработи Издржливост : 10,000 циклуси 16-битни контра Lockable : yes (да можат да се направат само за читање) Оперативни Фреквенција : 13.Сите други објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 3 работни дена, Тоа трае околу 8-19 работни денови (CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, ЕУ). друга земја 15-35 работни денови.56 /многу
парчиња / многу
NFC Бизнис картичка 8 K голема меморија да се Создаде свој NFC бизнис картичка компатибилна со Samsung S4/nexus 5/Nexus4/10 сите NFC уред US$ 9.
За превозот :
1.99 /многу
парчиња / многу
NFC Епоксидна копче ознаки за NFC на логото печатени 13. Плаќање начин : Зачувам.99 /парче
50pcs RFID Налепница NFC Ознака компатибилен со сите NFC android телефон NTAG203 US$ 35. Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.
Ознаки за NFC Налепница Ntag216 голем капацитет 888bytes 13. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.98 /многу
парчиња / многу
NFC Ntag203 Епоксидна ознака компатибилен со NFC телефонот уред 13. Ние го прифаќаме враќа неискористени / неизпробван состојба со orignal пакување.
Повратни информации :
1.56 mhz DIY вашиот NFC ознака US$ 9.96 /многу
парчиња / многу
.56 Mhz RFID Таг за Samsung Галакси S5 Note3 S4 Nokia Nexus4/10 Oppo HTC, Sony, LG US$ 8.56 MHz работен Опсег Компатибилен со NFC от smartphones Работи со новиот Nexus 4 телефон и Nexus 10 Таблет
Безбедност и Анти-судир : Анти-судир функција според ISO/IEC 14443 им овозможува да работат повеќе од една налепница во областа истовремено Анти-клонирање поддршка со уникатен 7-бајтен сериски број за секој уред 32-битна корисник може да се одреди Едно Време Програмабилни (еднократни лозинки) подрачје Поле програмабилни само за читање заклучување функција на една страница за прв 512 бита само за Читање заклучување на блокот за остатокот од меморија
1. Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред. Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила. Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со.89 /многу
парчиња / многу
Универзална Nfc Smart Тагови, Налепници Ntag216 за Samsung Note3 Galaxy S4 S5 Nokia Lumia920 Nexus4/10 HTC, Sony, LG US$ 11. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.99 /парче
NFC ознака ntag203 налепница компатибилен со сите NFC android телефон,преформатирани NDEF Форум type2 unversal NFC ознака 1000pcs/многу US$ 249.

Големина:
40x40mm
Контури:
Туѓо Картичка
Фреквенција:
13.56 MHz
Чип Вид:
Безконтактни IC Card
моќност:
Пасивни Картичка
Број На Модел На:
Ntag203
Прочитајте Опсег:
помалку од 10cm
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Бренд Име:
YARONGTECH
Име:
nfc ознака
чип:
Ntag203
Поддршка:
сите nfc на телефонот
Фреквенција:
13.56 MHz
nome:
rfid налепница
Примена:
nfc телефонот ознака
Други име:
nfc налепница
други nome:
rfid nfc ознака
Компатибилен:
Samsung Galaxy S4
Употреба:
Андроид мобилен телефон
R

Тие исто така купуваат со овој производ