.

.

100pcs EM Дебели картичка 125khz EM4100 clamshell безконтактни rfid Близина ID Картички

100pcs EM Дебели картичка 125khz EM4100 clamshell безконтактни rfid Близина ID Картички

DEN 1583.04
Количина на стоки

Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено.8мм
4) Чип стил : EM4100
5) Занает : Бела
6) Фреквенција : 125 KHZ
7) Читање опсег : 10~12cm
8) Операција Температура : -40°C до 85°C
9) Квадратни серпентина,прочитајте растојание е подолго од нормално ID картички. Купувачот има одговорност да го испрати назад со снимени испорака со свој трошок. Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со. 24 часа техничар за поддршка и онлајн услуга,Внимателно го следи cargos додека не пристигна.
Политика на враќање :
1. Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила. друга земја 15-35 работни денови. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.Сите други објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 3 работни дена, Тоа трае околу 8-19 работни денови (CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, ЕУ).
Плаќање политика
1.59 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот RFID 125 KHz Запишување Преработи T5577 картичка Близина картичка за Пристап-20pcs US$ 12.98 /многу
парчиња / многу
.
100pcs НОВ стил 125 Khz RFID Близина лична Карта Keyfobs Контрола на Пристап Картичка Rfid Таг бесплатен превозот САД$ 28. Плаќање начин : Зачувам.
2) Материјал : најквалитетната PVC
3) Големина : ISO Стандард големина : 85.
За превозот :
1. Нашата цел е обезбедување на нашите клиенти 100% задоволство.29 /многу
парчиња / многу
100 PC TK4100 125 Khz RFID Близина ID Токен Ознака Копче Keyfobs Компатибилен за EM4100 US$ 22. Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши.
1) Точка име : EM4100 лична карта.
11) Чип пердув : само за читање,не може да се rewritable.
10) Не H лична карта,не rewritable картичка,само се само за читање,има уникатен id број.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас.19 /многу
парчиња / многу
125 Khz TK4100 RFID Силикони Wristband x 10 компјутери (Сина боја) во US$ 16. ID компатибилен картички,ве молиме контактирајте со нас.39 /многу
парчиња / многу
RFID 125 KHz Запишување Преработи EM4305 Близина контрола на Пристап ID ознака keyfobs знак-100pcs US$ 44.75 /многу
парчиња / многу
10pcs 125 Khz EM4200 wristband RFID Силикони Хривнија Сина боја долго прочитајте растојание US$ 18. Во САД,Ние ќе ги искористиме Epacket превозот,потребни се околу 5~15 работни дена за САД. Ние го прифаќаме враќа неискористени / неизпробван состојба со orignal пакување. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.
Пакет :
100pcs EM4100 Дебели Clamshell 125 KHZ id бела картичка
Ако ви треба H.88 /многу
парчиња / многу
TK4100 лична карта 125 KHZ ISO7816 пристап смарт картичка компатибилна со em4100 US$ 6. За повеќе прашања,ве молиме контактирајте со нас.88 /многу
парчиња / многу
5 PCS 125 KHZ RFID Кожа Keyfobs ознака токен компатибилен со EM4100 ознака US$ 15.
Повратни информации :
1. 7 Дена Гаранција за враќање на Парите и Полни Една Година Ограничена Гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот. Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред. Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 постигнати
2.

Фреквенција:
125KHz
Бренд Име:
YARONGTECH
Контури:
ISO Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Број На Модел На:
EM4100
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Прочитајте Опсег:
помалку од 10cm
Големина:
1.9mm thick
Име:
ем картичка
Стил:
rfid дебели картичка
чип:
EM4100
frequenty:
125KHz
Други име:
clamshell картичка
други nome:
близината id картички
Примена:
контрола на пристап на картичката
Употреба:
home security
о стил:
безконтактни картичка
Други Стил:
пластични смарт картичка
R

Тие исто така купуваат со овој производ