.

.

100pcs 50pcs M4 M5 M6 Т орев Чекан Главата Орев гром Никел Позлатен за 3030 Алуминиумски Профил со Слот Ритам 8мм M4 M5 M6

100pcs 50pcs M4 M5 M6 Т орев Чекан Главата Орев гром Никел Позлатен за 3030 Алуминиумски Профил со Слот Ритам 8мм M4 M5 M6

DEN 277.00
DEN 277.44
-0 %
Количина на стоки


Материјал : Никел Позлатен Челик
Се користи за : Вметнете во алуминиумски профил 30x30 и поврзан заедно со Т завртка или другите.
Функција : Зацврсти
Спецификација : M4/М5/M6
Пакетот вклучува : 100pcs/50pcs

Големина:
m4 100pcs, m5 100pcs, m6 100pcs, m4 40pcs, m5 40pcs, m6 40pcs
Материјал:
Јаглероден Челик
Број На Модел На:
TK3030-M6
Бренд Име:
transkoot
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
чекан глава
R

Тие исто така купуваат со овој производ