.

.

Полиестер Ткаенини Туш Завеса со Куки се Третираат за да се Спротивстави на Влошување на состојбата со Mildew Шарени Шарени Дизајн Бања Оркестарот

Полиестер Ткаенини Туш Завеса со Куки се Третираат за да се Спротивстави на Влошување на состојбата со Mildew Шарени Шарени Дизајн

DEN 391.00
DEN 697.44
-44 %
Количина на стоки


Материјал : полиестер ткаенини.
Боја : Како на сликата покажува.
Функција : водоотпорен .
Машина перат.
Големина : 80 x180cm,100x180cm,100*200cm,120x180cm,120x200cm,150x200cm,180x180cm,180x200cm,200x200cm,200x220cm,200x240cm
Пакет се Вклучени : 1 x туш завеса ( 12pcs пластични куки)
Предности :
1. Заштита на животната средина : Користење на заштита на животната средина материјал и мувла доказ.
2. Водоотпорен : Спречување на вода јавните надвор од туш и преземање блокирање ефект за луѓето од туш.
3. Погодност : повеќето флексибилни и повеќето цена ефект начин.
Answer : ___________________________ Note :
Бојата е малку поинаква, како резултат на различните монитор.
Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите и да им овозможи на 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Време на испорака :
По 15-20 дена (Јапонија, Сингапур, Јужна Кореја, Малезија)
15-35 работни дена (Запад Евра, Исток Евра, Океанија, Среден Исток, Северна Америка)
35-45 работни дена (Јужна Америка, Африка, Јужна Африка)
45-60 работни дена (Русија)

Големина:
80x180cm, 100x180cm, 100x200cm, 120x180cm, 120x200cm, 150x180cm, 150x200cm, 180x180cm, 180x200cm, 200x200cm, 200x220cm, 200x240cm
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Шема:
Шарени
Број На Модел На:
BWL0035
Материјал:
Полиестер
Стил:
Модерна
R

Тие исто така купуваат со овој производ