.

.

Нови Пристигнување Злато на Ѕвонење Капа Шарм СТП Кожа Зголеми Цвет Tassel Шарм Занает Одговара за Keyring Телефон Синџир Хривнија Ѓердан DIY

Нови Пристигнување Злато на Ѕвонење Капа Шарм СТП Кожа Зголеми Цвет Tassel Шарм Занает Одговара за Keyring Телефон Синџир Хривнија

DEN 313.00
DEN 417.12
-25 %
Количина на стоки

75 /торба
Најновите Мини Цел 20pcs се Меша Бои Кристал Кристал Цвет Копчиња Злато на Ѕвонење Позлатен Масло Капка DIY Коса, Накит Flatback Копчето US$ 8.
Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме љубезно не ни корист ни остави
некои зборови со 5 ѕвезди резултат,споделување вашите убаво шопинг искуство со другите
клиенти тука.99 /торба
Нови Пристигнување Мини Цел 26*28 MM Мешано Масло Пад на Животните Симпатична Мечка Форма Легура Накит Pendant Шарм DIY Модна Телефон Синџир Шарм US$ 9.Ви благодариме!
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-8 дена
www.88 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS 14*16 MM Масло Капка Убавина Главата Накит Шарм Злато на Ѕвонење Позлатен Метални Легури DIY Хривнија Круг Шарм US$ 8.com
Кина Пост Воздух
За 15-30 дена
www.11 /торба
Најновите Мини Цел 20 PCS 14*17 MM Сјајот Капка Масло Бисер Core Накит Цвет Шарм DIY Злато на Ѕвонење Легури на Метал Хривнија Шарм US$ 8.
1 : Ние нудиме бесплатен превозот за сите околу светот преку Кина Пост Воздух Пошта,освен
САД(преку E-пакет).Масло се откажат златна боја позлатен лим шарм US$ 7.25 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 18*21 MM Легури на Метал Злато на Ѕвонење Позлатен Масло Капка Морска Риба Накит Шарм DIY Телефон Синџир Глеѓ Шарм US$ 9.com
E-пакет
За 8-20 дена
www.
Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме исто така, направи ни услуга,контактирајте со нас
пред да ја напушти лошо мислење,сметам дека можеме да ги реши овие проблеми заедно.com
UPS-от
За 3-8 дена
www. Тоа ќе ни помогне многу.89 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел Мешани Бои, Модата Шила Јазол Поклон Накит Шарм со Масло Капка Цвет Декорација Метал Злато Шарм US$ 8.
3 : Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме
порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби,или ние ќе брод вашата
предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса.22 /торба
Најновите Мини Цел Капка Масло 25*22 MM Мешани Бои 20pcs Цртан филм на Животните Глава Хривнија Шарм Злато на Ѕвонење Легура Лебди Locket Шарм US$ 9. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Може да ми даде попуст?
Да, ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност пристигне во 100 USD
Дали ви нудиме брза експрес за слободни?
Да, ние нудиме бесплатно брзо изразат ако вашите нарачки " вредност пристигне се исполнат нашите барање
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот .
Продавачот Препорачуваме :
Производи детали
Големина : околу 45*35mm
количина : за 20pcs,6pcs,како choie
Боја : како на вашиот избор
Ако ви треба speical количина за некои бои,pls да ни оставите порака, кога ставате ред
Повеќе Покаже Дизајн
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.99 /торба
Мини Цел моден бисер-core масло капка flatback цвет шарм Злато на ѕвонење метални легури на коса и накит додатоци 18 MM глеѓ копчето US$ 8.75 /торба
.25 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS Мешани Бои Девојки Главата Форма Масло Капка Накит Шарм со Цвет Декорација DIY Глеѓ Шарм US$ 8.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, .

Метална боја:
случаен микс 20pcs, светлина кафе 20pcs, црна 20pcs, топла розова 20pcs, злато 20pcs, мини цел микс 6pcs, слонова коска бела 20pcs, розова 20pcs
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
realyK·S
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
легура накит шарм
Компатибилност:
DIY оркестарот
Функција:
DIY оркестарот
Големина:
околу 45*35mm
Материјал:
метални легури кожа
Пакување:
20pcs,6pcs,како ваш избор
Користење на:
diy нараквица и телефон синџир
Обликот:
како слика
превозот:
Бесплатен превозот
Попуст:
количина попуст на располагање
дизајн:
како слика
реден број:
накит шарм
R

Тие исто така купуваат со овој производ