.

.

PCB Површината Планината Брз Флип SD Картичка Sockets 2,5 mm Дебели 15 Компјутери

PCB Површината Планината Брз Флип SD Картичка Sockets 2,5 mm Дебели 15 Компјутери

DEN 451.20
Количина на стоки

Име на производ SD Картичка Штекер Одговара за SD Мемориска Картичка Вметнување & Отстранување Метод Push Во, Притисни Надвор Материјал од Нерѓосувачки Челик, од Пластични Боја Сребрена на Ѕвонење Големина 26 x 26 x 2,5 mm/ 1" x 1" x 0.1"(L*W*T)

сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Тип На Објект:
Прекинувачи
R

Тие исто така купуваат со овој производ