.

.

100pcs/многу 4pin RGB конектор, 4 pin игла, машки тип двојна 4pin, мал дел за RGB LED 3528 и 5050 лента слободен брод

100pcs/многу 4pin RGB конектор, 4 pin игла, машки тип двојна 4pin, мал дел за RGB LED 3528 и 5050 лента слободен брод

DEN 384.00
Количина на стоки


Спецификација :
Материјал : p приклучоци се бакар позлатен
4 игла машки тип, двојно 4pin игла
се користи за RGB конектор, нема потреба лемење со лесна употреба.

Бренд Име:
QINGYING
Број На Модел На:
машки 4 игла
is_customized:
yes
Примена:
Осветлување
R

Тие исто така купуваат со овој производ