.

.

H092 Топла продажба фунта-сребро-накит хривнија за жени,трговија на Големо бесплатен превозот шарм мода Пет Dragonfly Хривнија /btcakkj

H092 Топла продажба фунта-сребро-накит хривнија за жени,трговија на Големо бесплатен превозот шарм мода Пет Dragonfly Хривнија

DEN 100.00
DEN 133.44
-25 %
Количина на стоки

Големина : 20cm Тежина : 15g

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Животните
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Должина:
About 7.5-8inches
кодот:
H092
ackaitra:
aclaitsa
acmaitta:
acnaitua
Број На Модел На:
Влакно Нараквици
Метал Печат:
925,печат
Должина:
Classic
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ