.

.

Водена Капка Зголеми Златна Боја 16mm Кристали Хармонија Bola Топката Pendant одговара Ангел Повикувачот Свири Звук Бремени Жени Накит за Подарок

Водена Капка Зголеми Златна Боја 16mm Кристали Хармонија Bola Топката Pendant одговара Ангел Повикувачот Свири Звук Бремени Жени

DEN 657.12
Количина на стоки


Состојба : 100% Сосема Нов Хармонија Bola Топката Pendant за бремени жени
За Превозот : Бесплатен Превозот од кина пост со следење на број
Хармонија bola/Бременоста топката/Свири топката/Бебе bola :
1)се Тресат тоа, и тоа ќе го направи пријатен глас
2)Првично производител
3)Совршен подарок за бебето шоу
4) ОЕМ
Повеќе хармонија bola свири топката во нашата продавница за продажба ,се добредојдени да кликнете на сликата за да се купи сега!
Зошто да изберат нас? Нашата еко-пријателски, вети никел и олово слободни, ние гарантираме тоа го направи со висок квалитет,Тоа е безбедноста за бремени жени!
Она што е Свири топка? (или Бременост bola)
Со потекло од Мексико Свири топката е музички свири прво се носи од страна на бремените жени и од недалечното минато на многу генерации на Мексиканската мајките да се имаат заклетва од страна на благотворно и смирувачки ефект дека Свири топката на своите неродени бебиња за време на бременоста и по породувањето.
Водена Капка Зголеми Златна Боја 16mm Кристали Хармонија Bola Топката Pendant одговара Ангел Повикувачот Свири Звук Бремени Жени Накит за Подарок !
Состојба : 100% сосема нов Eudora Хармонија Bola Топката Pendant Ѓердан
Топката големина : 18mm
Топката боја : Шарени свири топка за вашиот изборен
Синџир големина : 30inch златна боја синџир (За 88cm )
Материјал : Сребрен позлатен на бакар(locket кафез), сребрена позлатен на нерѓосувачки челик(синџир)
Количина : 1piece внатрешна топката +1piece locket кафез+1piece синџир
Квалитет : Чиста рачно изработени, Еко-пријателски, ние gurantee тоа го направи со висок квалитет.
Ви благодариме за доаѓање. Тоа е најдобар подарок за секоја мајка ми-да се биде и голем сувенир за мајки по бебиња се родени, за сеќавајќи се тие убави времиња. Исто звуци кои soothed и смирена вашето бебе за време на бременоста ќе имаат ист смирувачки ефект откако ќе пристигнат. Од оваа фаза во бременост, бебе, лесно може да се слушне и да се разликуваат звуци слушнале преку mummy? stummy. Мајката да се биде можат да носат Свири топка (Бременост Bola) од околу 20 недели во нејзината бременост, или од кога таа се чувствува нејзиниот прв flutters на движења од бебе. Како од 20 недела, бебињата може да го слушнете звукот од целиот стомак, тогаш тие можат да играат и да уживате во убава музика на бел pendant, мајки можат да го користат за да комуницираат со бебиња, тоа е толку неверојатно. На pendant има благотворно свири мелодијата дека ќе се смират бебе по раѓање. Тоа ќе се зголеми поврзаноста помеѓу мм и бебето. На Bola Музички Бременоста Pendant е повеќе од само еден ѓердан, тоа им помага да се поврзе мајка и бебе и да го задржи бебето утеши од 20 недели пред раѓањето до и после раѓањето. По бебето расте поголем, мајки можат да носат ѓердан одмор ниско на стомакот.
ХАРМОНИЈА bola или Ангел повикувачот ќе се направи еден убав звук после тресењето. На истиот начин на кој играње релаксирачката музика на вашето неродено бебе може да sooth и да ги смири, Мексиканската Bola е, исто така, рече дека за да им помогне во текот на болничкиот како бебето може да виолина со тоа вист мајката носи како ѓердан и благотворно chimes имаат ист фантастичен ефект.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Кристали Хармонија Bola Топка
Бренд Име:
Eudora
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Тема:
Бебето
is_customized:
Yes
Топката Големина:
16mm
Услови:
100% сосема нов Хармонија Bola Топката Pendant
Име на производ:
Eudora Хармонија Топка
Топката Боја:
Различни speical Бои се Опционални
Стил:
2016 Година Нови Пристигнување Стил Хармонија Bola Топката Pendant
квалитет:
Висок Квалитет Хармонија Bola Топката Pendant
Количина:
1Piece само
ѓердан големина:
30inch се зголеми златна боја синџир
R

Тие исто така купуваат со овој производ