.

.

Сива шампањ боја на Природата Здрава mulberry свила ќебе кралицата големина 180 x 220 cm Кралот големината од 200 x 230 см 2 kg на продажба

Сива шампањ боја на Природата Здрава mulberry свила ќебе кралицата големина 180 x 220 cm Кралот големината од 200 x 230

DEN 3504.00
Количина на стоки

Дебела како свила палачинка де chine, вистински свила палачинка сатен и свила блокбастер, намалување може да биде околу 5%.

Големина:
180 x 220 cm, 200 x 230 cm, 100 x 140 cm, 150 x 210 cm
Бренд Име:
RosySL
Техника:
Рачно изработени
Употреба:
Пикник,Патување,Воена,Дома,Хотел,Авион
Шема:
Обична Обоена
Постојаност На Боја (Одделение):
3-4
Обликот:
правоаголник
одделение:
одделение А
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Европа
Тип:
Свила
Материјал:
100% Свила
Возрасна Група:
Возрасни лица
Тежина:
2 kg around
Број На Модел На:
Кралицата Големина
Сезоната:
Пролет/Есен
Измијте Стил:
суво миење
Материјал:
100% свила mulberry
Карактеристики:
Здраво, дише, Еко-Пријателски, удобно
Големина:
King, 200 x 230 cm, Queen 180 x 220 cm
Продажба единица:
1 парчиња / Пакет
боја:
Сива, шампањ, кафеава, розова, длабоко црвена боја
R

Тие исто така купуваат со овој производ