.

.

Жените Се Соочуваат Со Bronzers & Highlighters Трепет Златна Прав Highlighter Палета Лице База Шминка Нагласи Контура Сребро.

Жените Се Соочуваат Со Bronzers & Highlighters Трепет Златна Прав Highlighter Палета Лице База Шминка Нагласи Контура Сребро.

DEN 95.00
DEN 112.32
-15 %
Количина на стоки


Жените Се Соочуваат Со Bronzers & Highlighters Трепет Златна Прав Highlighter Палета Лице База Шминка Нагласи Контура Сребро.
100% сосема нов и висок квалитет
Бренд : мис роуз
Нето WT : 10g

Тип:
Bronzer & Highlighter
Формулирањето:
во прав
Корист:
Белење,Долго-траен,Масло контрола,да Заличи,Лесно да се Носат,Други
Земја/Регион на Производство:
Кина
Количина:
1Piece
Состојка:
Минерални
сертификација:
GZTJZ
НЕТО-WT.:
10g
Бренд Име:
HUAMIANLI
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
лицето betuty
Сертификат Број:
2164151454154
R

Тие исто така купуваат со овој производ