.

.

JIGU Топла Замена на Висок Капацитет Црна 6 Клетки лаптоп со Батерија ЗА ASUS 90-NQK1B1000Y A32-T12 A32-X51 T12 X51H X51L X51R X51RL

JIGU Топла Замена на Висок Капацитет Црна 6 Клетки лаптоп со Батерија ЗА ASUS 90-NQK1B1000Y A32-T12 A32-X51 T12 X51H X51L X51R

DEN 768.96
Количина на стоки


Опис На Производот
Батерија Тип : Li-ion
Капацитетот на батеријата : ве Молиме изберете еден од капацитетот дека треба во цената област!
10.8 V4400m Ah 10.8 V5200m Ah/57 WH
Тип на производ : Замена Li-ion Батерии
Состојба : 100% Сосема Нов! 12 месеци гаранција!
Сертифицирани од страна CE & Rohs!
Производот Се Покаже
5200m Ah Нејзиното целосно полнење капацитет е повеќе од 5000m Ah!!!!!
10.8 V4400m Ah
10.8 V5200m Ah/57 WH
Оваа слика е потребно, ние сме снимање.....
Компатибилен оригинална Батерија Код : ЗА ASUS : 90-NQK1 B1000 Y A32-T12 A32-X51 Одговара машина : ЗА ASUS : T12 T12 C T12 Er T12 Fg T12 Jg T12 Mg T12 Ug X51 H X51 L X51 R X51 RL
Плаќање Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, ДОКУ, Mercado Pago, TEF, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот По уплата е потврдена како валидни, објектите ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена. Забелешка : Цените се прикажани вклучуваат гориво надоместоци. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). Услуга за Сите пораки ќе бидат одговорени во 24hours. Ве молиме контактирајте со пораки или трговец менаџер. Ние прифаќаме се вратат и да се вратат ако предмети имаат било кој квалитет на проблемот. Повратни информации Позитивни Повратни информации(5 Ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации. Ако ние правиме грешки,Ние ќе ги responsibilty да ја препратите или наплата за било каков проблем.

Капацитетот На Батеријата:
4400MAh, 5200MAh
Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
10.8 V
Бренд Име:
JIGU
Батеријата клетки:
6 Клетки
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
A32-X51
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Клеточно ниво:
Одделение Мобилен
Состојба:
Сосема Нов, работи како Вистински Делови, 100% Компатибилен ОЕМ
Гаранција:
1 година
Батеријата Боја:
Црна
Батеријата клетки:
6 клетки Гранд Нов
Уверение:
CE,FCC, RHOS
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ